/40-а сесія Марганецької міської ради 2018

40-а сесія Марганецької міської ради 2018

Відбулася 40-а сесія Марганецької міської ради
21 06 18 s4021 червня відбулася 40-а чергова сесія Марганецької міської ради, в роботі якої взяли участь 26 депутатів і міський голова, представники структурних підрозділів виконкому, підприємств і організацій міста, громадськість.

На початку сесійного засідання було розглянуто та затверджено порядок денний, до якого увійшли понад 60 питань, з яких 39 – загальні, решта – земельні. Також перед розглядом черги денної було заслухано усіх бажаючих виступити депутатів і представників громадських організацій, котрі порушували питання санітарної обрізки дерев і пільгових перевезень на міських автобусних маршрутах.

Далі сесія працювала в звичайному режимі. Всі проекти рішень були попередньо розглянуті під час засідань профільних депутатських комісій, тому більшість з них — підтримані депутатами. Серед іншого на сесії затверджені місцеві податки та збори, ставки яких не змінилися з попереднього року, затверджено план роботи міської ради на ІІ півріччя, ухвалено звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2018 року та внесено зміни до кошторису міста, проте деякі питання не набрали необхідної кількості депутатських голосів. Зокрема, депутати не підтримали кандидатури жодного з претендентів на присвоєння звання «Почесний громадянин м. Марганець».

Після розгляду 14 проектів рішень черги денної в роботі сесії була оголошена перерва, але в другій частині засідання продовжили працювати не всі депутати. Дехто покинув засідання й не брав участі в ухваленні важливих для життєдіяльності міста рішень. По завершенні розгляду черги денної міський голова Олена Жадько подякувала відповідальним представникам депутатського корпусу за сумлінне ставлення до своїх обов’язків.

З ухваленими під час 40-ї сесії рішеннями, результатами голосування та ефективністю роботи депутатського корпусу можна буде ознайомитися на офіційному інтернет-порталі Марганецької міської ради.

Джерело: Марганецька міська рада