/Чергове засідання виконкому Марганецької міської ради

Чергове засідання виконкому Марганецької міської ради

У середу, 24 жовтня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Марганецької міської ради. До черги денної увійшли 18 проектів рішень, а також на початку засідання було внесено ще 9 додаткових проектів.

25 10 18 vykonkom

Під час години контролю було розглянуто питання про функціонування таборів відпочинку при закладах освіти, з якого доповідала начальник відділу освіти Валентина Кострикіна. Також на засіданні було ухвалено рішення, які стосуються соціального захисту, благоустрою, архітектурно-будівельне впорядкування тощо.

На засіданні було надано одноразову матеріальну допомогу 12 містянам на суму 105 тис. грн для встановлення індивідуального опалення в рамках децентралізації опалювальної мережі за заявами, які надійшли раніше. В цілому за час роботи програми надано допомогу 3019 особам.

Наприкінці засідання було одностайно підтримано подовження терміну дії  договорів про надання послуг з перевезення пасажирів  автомобільним транспортом у місті Марганці ТОВ «Транспортна компанія «Автоград» і ФОП Орленку Є.В. терміном на п’ять років шляхом викладення договору у новій редакції.