/Увага! Інтернет-конференція з актуальних питань ПДВ!

Увага! Інтернет-конференція з актуальних питань ПДВ!

Запрошуємо платників ПДВ на семінар!

Нікопольська ОДПІ запрошує на семінар-практикум з окремих питань подання податкових накладних, складених за операціями з постачання сільськогосподарських товарів/послуг в межах спец режиму оподаткування у сфері сільського господарства.

Семінар буде проведено 04.12.2017 об. 11.00 год. в приміщенні Нікопольської ОДПІ за адресою: м. Нікополь, просп. Трубників 27, 1 поверх, актова зала.

У заході приймуть участь заступник начальника Нікопольської ОДПІ Радецька Вікторія Михайлівна та фахівці відділу адміністрування ПДВ ГУ ДФС у Дніпропетровській області території обслуговування Нікопольської ОДПІ.

 

Увага! Інтернет-конференція з актуальних питань ПДВ!

Нікопольська ОДПІ повідомляє, що 06.12.2017 об. 11.00 год. буде проведена інтернет – конференція з окремих питань подання податкових накладних, складених за операціями з постачання сільськогосподарських товарів/послуг в межах спец режиму оподаткування у сфері сільського господарства.

Відповіді на запитання буде надавати начальник відділу адміністрування ПДВ ГУ ДФС у Дніпропетровській області території обслуговування Нікопольської ОДПІ Продан Наталія Віталіївна.

Бажаючих взяти участь у заході та отримати відповіді на свої запитання запрошуємо підключитися до skype за адресою: nikodpi

 

Сектор організації роботи

Нікопольської ОДПІ ГУ ДФС

у Дніпропетровській області