/“СтопКор” підозрює владу Марганця у розкраданні комунального майна після

“СтопКор” підозрює владу Марганця у розкраданні комунального майна після

“СтопКор” підозрює владу Марганця у розкраданні комунального майна після “розпилу” “Марганецьтепломережі”

 

Міська влада Марганця може бути причетна до розкрадання майнового комплексу «Марганецьтепломережа». Про це свідчать дані активістів місцевого осередку «Стоп корупції». За інформацією інсайдерів, які звернулися до представників проекту після публікації статті про знищення комунального підприємства, сума збитків для громади міста перевищує 4 мільйони гривень.

Подробиці повідомили місцеві стопкорівці.

«Так ми прописували, що за продаж тепломережі марганчани втратили приблизно 4 млн грн. Насправді втрати марганчан та розміри пограбування значно більші.

Так уявіть собі – стоїть цілісний майновий комплекс з 7 котлами, 2 трансформаторами, великою кількістю насосів, засувок, трубопроводів, мідних та алюмінієвих кабелів, різноманітними приладами обліку та контролю (які містять в собі купу дорогоцінних металів – золото, платина, срібло), під’їзними шляхами (рейки), металевими місткостями для обробки води та багато чого іншого. В цей майновий комплекс вкладено значні кошти на ремонт та він повністю підготований до запуску.

І ось частина організованого злочинного угрупування  в особі високопосадовців Марганецької міської ради, керівництва «Марганецьтепломережі», керівництва Центру Комунальних Послуг та частини депутатів Марганецької міської ради приймає рішення про продаж котлів та частини тепломережі. І після виконання цього рішення ми можемо спостерігати гірші руїни, ніж після бомбардування. Все майно пограбоване, невідомо кому продане і відповідно хтось отримав значні кошти до своїх кишень.

А фірми, які були залучені до цього процесу, легалізували (скасували) доходи, отримані злочинним шляхом. За наявною інформацією, марганчани втратили близько 100 млн грн, але остаточну вартість вкраденого повинні з’ясувати експерти та фахівці. А слідство повинно надати правову оцінку вчиненому та притягти винних до відповідальності», – зазначили активісти.

«Просимо вважати це офіційною заявою про вчинення кримінального правопорушення за ч.5 ст..191 Кримінального Кодексу України – Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, якщо воно вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою, та ч.3 ст. 209 Кримінального Кодексу України – Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, вчинені організованою групою або в особливо великому розмірі.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде слідкувати за розслідуванням гучних справ та інформувати містян», – додали стопкорівці.

 

 

Джерело