/“СтопКор” викрив мера міста Марганець

“СтопКор” викрив мера міста Марганець

Міська голова міста Марганець Дніпропетровської області Олена Жадько ходить до церкви Московського патріархату, у будівлі виконкому напередодні 9 травня відкрила капличку цієї церкви. Окрім того, за часів Революції гідності, Жадько тоді ще на посаді директора місцевої школи, змушувала підлеглих брати участь у мітингах Антимайдану, а на виборах сповідувала та наслідувала політику колишньої Партії регіонів.

Про це написали активісти місцевого осередку «Стоп корупції».

«В засобах масової інформації з’явилась новина, що міська голова м. Марганець Жадько О. А. завітала до  воїнів АТО. Це дуже гарна подія.

Але не для цієї одіозної особи, яка взагалі виступає проти всього українського та є великим прихильником Мордору. Пані міська голова ніколи не приховувала своєї позиції стосовно її підтримки політичної Партії регіонів, особисто під час Революції Гідності коли вона, будучи директором ЗОШ №10 (де взагалі не працювала, а тільки те й робила що прогулювала), особисто направляла своїх підлеглих на Антимайдан. Після того, як в нашій країні Партія регіонів впала, Жадько одразу ж у 2014 р. її очолила та почала проводити повзучий сепаратизм у місті, постійно влаштовуючи всілякі мітинги.

Після чого особисто Вілкул запропонував очолити опозиційний блок у м. Марганці й вона з превеликою радістю погодилась.

Одним з головним пунктів її передвиборної програми, коли та балотувалась на посаду міського голови, було те, що всі тарифи незаконні та якщо її виберуть – вона одразу ж їх скасує.

Також Олена Анатоліївна постійно бере участь у богослужіннях в церквах московського патріархату, де говорять, що наша влада є злочинною та йде не війна, і не АТО, а братовбивча війна. І взагалі у 2017 році, напередодні дев’ятого травня, пані мер відкрила капличку церкви окупантів на першому поверсі виконкому.

А 9 травня 2017 року пройшло з колорадськими стрічками й начальник поліції м. Марганця Яровий ніяк не відреагував та взагалі захищав прихильників «руського міра» від патріотів України.

Жадько за вказівкою Вілкула почала знищувати єдину в місті церкву Київського Патріархату та всіх, хто патріотично налаштований, а це і воїни АТО, і школи, які допомагають воїнам ЗСУ та зробили музей при школі.

А на останній сесії Жадько разом зі своєю вірною більшістю депутатів вирішила кинути подачку воїнам АТО у вигляді 147 гривень компенсації за проїзд, позбавивши тим самим інших пільговиків, а саме чорнобильців, афганців та дітей інвалідів. Напевно, пані мер намагалась їх всіх розсварити. Дуже цікава математика цієї суми, адже законом передбачено безкоштовний проїзд та відшкодування коштів з місцевого бюджету за це», – розповіли про факти з біографії мера Марганця активісти «Стоп корупції».

«У зв’язку з тим, що міський голова м. Марганець є агентом Кремля та правою рукою Вілкула, ми звертаємось до Генерального прокурора України Луценка Ю.В., голови Служби Безпеки України Грицака В.С., та голови МВС Авакова А.Б. втрутитися в ситуацію навколо м. Марганець та АТО, оскільки  міський голова збирає інформацію стосовно українських військових, місця їхньої дислокації та чисельність», – резюмували стопкорівці.

 

 

Джерело