/Припинення опалювального сезону

Припинення опалювального сезону

В Марганці прийнято рішення про припинення опалювального сезону

23 03 17 vykonkom

22 березня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Марганецької міської ради, під час якого було розглянуто 20 проектів рішень. За основним питанням про стан виконання Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» за 2016 рік доповідала начальник управління праці та соціального захисту населення Гульнара Хникіна. Вона повідомила, що в нашому місті на обліку перебуває 1258 ветеранів війни, з них 81 — інвалід війни і 331 — учасник бойових дій, з яких 118 учасників антитерористичної операції та 125 учасників бойових дій в Афганістані; всього учасників війни – 685 осіб.

Місцеві громадські організації ветеранів війни та праці, воїнів-афганців та учасників АТО минулого року отримували матеріальну допомогу на здійснення своєї статутної діяльності, а також кошти для матеріальної підтримки членів їх організацій, які цього потребують. Також ветерани війні отримують іншу допомогу, передбачену законодавством України та місцевою програмою соціального захисту населення.

Під час години контролю було заслухано хід виконання програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги. Доповідач з цього питання, виконуючий обов’язки головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Олена Камлик, зазначила, що однією з основних проблем для них є кадрова. Голова міста Олена Жадько повідомила, що з метою залучення молодих спеціалістів на роботу в Марганець запланована реалізація нових для міста програм «Молодий лікар» та «Молодий вчитель», в рамках яких будуть реалізовані цікаві заходи, серед котрих і забезпечення житлом молодих спеціалістів.

Також на засіданні було затверджено план роботи виконавчих органів міської ради на другий квартал; знято з контролю рішення виконкому, які втратили свою актуальність; надано кошти місцевому підрозділу Державної служби з надзвичайних ситуацій на придбання паливно-мастильних матеріалів; ухвалено рішення про приєднання до проекту «Відкрите місто» та про припинення опалювального сезону. Члени виконкому вирішили, що для бюджетних організацій опалювальний сезон завершиться 1 квітня, а для мешканців міста він триватиме до 30 квітня