/На черговому засіданні виконавчого комітету Марганецької міської ради

На черговому засіданні виконавчого комітету Марганецької міської ради

14 06 17 vykonkom b

14 червня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Марганецької міської ради, на якому було ухвалено близько 30 рішень. Це, зокрема, надання 8 марганчанам одноразової матеріальної допомоги в розмірі 68 тис. 400 грн на встановлення індивідуального опалення в рамках децентралізації опалювальної мережі,  затвердження переліку ОСББ (ЖКБ), що підлягають співфінансуванню з міського бюджету вартості робіт з поточного ремонту мереж внутрішнього електроживлення багатоквартирних будинків, та затвердження проектно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту вуличного освітлення по вулицях Закам’янка, Польовій, Кутузова, Суворова, Захара Донія, пров. Вугловому.

Також члени виконавчого комітету внесли зміни до напрямків маршрутів для здійснення підвозу учнів з 1 вересня 2017 року, затвердили перелік зелених насаджень, що підлягають видаленню, внесли зміни до складу постійних профільних комісій, які працюють при виконкомі. Ухвалено 10 рішень щодо влаштування долі неповнолітніх дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, 4 рішення про квартирний облік  та інші важливі для життєдіяльності міста питання.

Також на засідання виконавчого комітету було запрошено спеціаліста по роботі з населенням Тетяну Жадько ТДВ «Дніпрокомунтранс», яке займається вивезенням сміття з території міста, з метою спільного розгляду зауважень та побажань щодо роботи підприємства, що надходять від марганчан. Це й великі черги до абонентського відділу, й вивезення крупногабаритних відходів, й прибирання контейнерних майданчиків тощо.

Представник «Дніпрокомунтранс» запевнила членів виконавчого комітету, що на підприємстві врахують побажання мешканців Марганця.

TAGS: