/На черговому засіданні виконавчого комітету Марганецької міської ради ухвалено всі проєкти рішень

На черговому засіданні виконавчого комітету Марганецької міської ради ухвалено всі проєкти рішень

Чергове засідання виконкому Марганецької міської ради відбулося 22 січня, у ході якого розглянуто 45 основних проєктів рішень та 3 додаткових.
     З приводу  розгляду основного питання про підсумки роботи зі зверненнями громадян у 2019 році доповідала головний спеціаліст відділу з питань місцевого самоврядування, внутрішньої політики та інформаційного забезпечення Оксана Демченко.

На годині контролю розглянуто питання про хід виконання відділом освіти Марганецької міської ради Комплексної програми розвитку освіти міста Марганця на 2018-2021 роки.
     Також  піднімалися питання з приводу організації та фінансового забезпечення харчування в закладах загальної середньої освіти у 2020 р. Інші проєкти рішень стосувалися затвердження порядку проведення компенсаційних виплат за організацію перевезень окремих категорій  громадян на міських автобусних маршрутах загального користування, надання одноразової цільової матеріальної допомоги пільговим категоріям громадян за рахунок коштів міського бюджету, про створення молодіжної ради м. Марганця тощо.
   Під час засідання членами виконкому прийнято всі  проєкти рішень.

источник https://marganets-rada.dp.ua