/На Марганецькому ГЗК, відзначили ювілей шахти №14/15

На Марганецькому ГЗК, відзначили ювілей шахти №14/15

Так приємно бути молодим – ти сповнений життєвих сил, перед тобою відкриваються перспективи майбутнього, і всі перешкоди здаються незначними. Ці слова написані не про людину, а про більш складний, але не менш живий організм – шахту №14 / 15, яка в середині вересня відзначила свій маленький ювілей – 15 років з дня початку видобувних робіт.
– Сьогодні в нічну зміну, 15 років тому, наша шахта запустилася з видобутку руди, яку вів колектив Шпачинського. До цього тут були тільки будівельні та підготовчі роботи.
Такими словами 15 вересня відчинив святковий, ранковий наряд заступник начальника видобувної дільниці та профспілковий лідер цехкому шахти Богдан Михайлович Котик. А кількома хвилинами раніше він від душі поділився з журналістами приємними спогадами п’ятнадцятирічної давності:
– З шахтою №14 / 15 у мене тісний зв’язок: 1 жовтня буде 15 років, як я тут працюю, бригада, в якій я працював, була другою серед тих що перейшли в новий цех. На той момент у мене вже було 13 років стажу на шахті №1, і я думав, що тут стільки не пропрацюю, але, слава Богу, дочекався цього Ювілею. Взагалі, шахта у нас своєрідна та важка, але мені подобається колектив, хоч є проблеми з персоналом. Але все одно у нас залишилося дві бригади, і ми прагнемо виконувати план.
Більш детально про успіхи та проблеми шахти, з якими вона підійшла до свого Дня народження, розповів виконуючий обов’язки головного інженера шахти №14 / 15 Роман Олександрович Лошак:
– До знаменної дати ми підійшли з хорошими результатами, шахта на даний момент працює в нормальному режимі та виконує поставлені завдання. В роботі у нас всього дві очисні бригади, але вони працюють на повну силу, третя очисна бригада проблемна, там 50% людей на лікарняних листах, але і вони двома ланками якось працюють. На проходці у нас два колективи, які теж виконують свої плани. І все ж основне питання зараз для цеху – підготовка до введення в експлуатацію західної панелі, адже на неї покладені великі завдання, туди перейдуть дві очисні бригади. Людей нам не вистачає, гірничо-геологічні умови не дуже хороші, але колектив тут боєздатний, тому шахта працює нормально.
У цей святковий день гірників приїхав привітати талановитий загін артистів та працівників Палацу культури: солістки Олександра Гасанова та Тетяна Мінєєва, танцювальні колективи «Шок» та «Нефрит», ведуча Олена Глєбова та звукооператор Сергій Гармаш, які спільними зусиллями подарували шахтарям святковий концерт.
Бажаємо вам, трудівники «чотирнадацать-п’ятнадцять», багато років вашій шахті, легких умов праці та високих заробітних плат!
З Днем народження!