/Міська рада інформує!

Міська рада інформує!

Марганецька міська рада інформує!

30 березня відбулась чергова 22 сесія Марганецької міської ради. В ході підготовки з метою попереднього розгляду проектів рішень, які увійшли до порядку денного, було проведено 5  засідань профільних депутатських комісій. За  результатами розгляду було опрацьовано 39 проектів рішень,  4 з них було знято з розгляду  та направлено на доопрацювання. Тож протягом пленарного засідання було розглянуто та ухвалено 35 рішень.

Усі вони важливі та необхідні для мешканців міста і спрямовані на забезпечення стабільної  життєдіяльності міста.

А саме, було прийнято Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2017 рік та затверджено Стратегію розвитку Марганця до 2020 року.

Також  депутати підтримали звернення до голови Дніпропетровської обласної ради щодо надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади м. Марганця підприємства КП «Марганецьке виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» ДОР»

Ще одне звернення, текст якого було  схвалено на пленарному засіданні,  спрямовано до Прем’єр-міністра України щодо недопущення  закриття у  Марганці  відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

Більшістю голосів було прийнято рішення про відведення земельної ділянки для будівництва дитячого садочка.

З метою виконання заходів, спрямованих на розвиток первинної медико-санітарної допомоги, забезпечення доступності та якості медичного обслуговування населення надано дозвіл на укладення договору оренди нежилих приміщень на пільгових умовах для  улаштування амбулаторій  та їх філій КЗ «Марганецький ЦПМСД».

На пленарному засіданні були присутні 28 депутатів. Більшість з них, 24 депутати, голосували за прийняття рішень одноголосно.

Міська рада разом з депутатським корпусом розпочала підготовку до проведення наступної чергової  23 сесії, яка відбудеться 27 квітня.