/Марганчани здобули ІІ місце на Всеукраїнській спартакіаді

Марганчани здобули ІІ місце на Всеукраїнській спартакіаді

З нагоди Дня захисника України 15 вересня в м. Дніпро відбулась ІІ відкрита спартакіада серед воїнів АТО та волонтерів Дніпропетровської області.  На базі спорт комплексу «Метеор» близько 150 волонтерів, бійців АТО та членів їх родин брали участь в  змаганнях з плавання, кульової стрільби, легкої атлетики, настільного тенісу та бадмінтону. Обмежень не було: учасників поділили за гендерними й віковими категоріями.

Відділом молоді виконкому міської ради було організовано та забезпечено участь марганчан — учасників АТО та їх сімей в цьому спортивному заході. Завдяки співпраці з учасником АТО Дмитром Буковим, який на даний час продовжує службу в зоні проведення АТО, вдалось зібрати сильну команду, яка на спартакіаді гідно представила місто Марганець серед інших міст та районів області, зайнявши ІІ загальнокомандне місце. Перемогу в спортивних змаганнях здобували: Олексій Андрушко — І місце в легкій атлетиці (біг на 1000 м), Владислав Пєсов – ІІ місце в плаванні, Дмитро Буков —  переможець в легкій атлетиці (біг на 1000 м) та бронзовий призер в настільному тенісі, В’ячеслав Зімненко  — брав активну участь в трьох видах спорту. Разом з Дмитром Буковим в спартакіаді брав участь його син – 11-річний Віталій, який став переможцем в настільному тенісі та виборов ІІІ місце в змаганнях зі стрільби кульової. А мама Дмитра – Ольга Петрівна Букова – здобула першість в змаганнях з бадмінтону. З високим спортивним результатом марганчан-учасників змагань привітала міський голова Олена Жадько.

Такі змагання – не лише нагода помірятися спортивними силами, а й можливість зустрітися із друзями, поспілкуватися, гарно провести час разом. Після змагань піднесений настрій команди передався і всім, хто вболівав за них вдома.

18 10 17 sport1

 

18 10 17 sport2

 

18 10 17 sport3

 

18 10 17 sport4

 

18 10 17 sport5

Інформацію підготувала головний спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді Бондаренко О.В.