/Марганчанин здобув «золото» та «бронзу»

Марганчанин здобув «золото» та «бронзу»

Марганчанин Вячеслав Новіков здобув «золото» та «бронзу» Дифлімпіади
Національна збірна команда України з 217 спортсменів із вадами слуху виборола 99 медалей у 16 видах спорту на ХХІІІ Дефлімпійських іграх, які проходили в турецькому місті Самсун з 18 – 30 липня, і стала другою в командному заліку. Спортсмени Дніпропетровщини проявили себе в карате, дзюдо, плаванні та баскетболі й завоювали 11 медалей в особистому заліку: 3 золотих, 4 срібних і 4 бронзових. Крім того атлети зробили свій внесок у командний залік: 3 золотих, 6 срібних і 3 бронзових – загалом 12 медалей.

Серед спортсменів збірної України з карате був і 20-річний марганчани Вячеслав Новіков, який навчається на програміста в Дніпропетровській металургійній академії та захоплюється спортом. На Дифлімпіаді Вячеслав бився з іранським спортсменом і виборов перемогу з рахунком 3:0. Він разом з іншими українськими спортсменами змагався в куміте-командах. Це різновид сучасного карате, який включає в себе всі види бою на татамі – тренувальний, змагальний та атестаційний.

«Дякую всім, хто вірив у мою перемогу та підтримував мене. Коли я сказав рідним, що виборов золоту й бронзову медалі – вони були приємно шоковані», — розповів золотий медаліст з карате Вячеслав Новіков.

02 08 17 karate2

«Мене переповнюють емоції – радість за наших спортсменів, гордість за них. Дуже щаслива, що мій син приїхав із золотою медаллю», — поділилася враженнями мама медаліста, завідуюча Психолого-медико-педагогічним центром розвитку дитини «Ромашка» Марганця Людмила Новікова.

«Наші каратисти показали високий рівень майстерності. Хлопці й дівчата готувалися до цих змагань чотири роки. Довелося «потягатися» з сильними суперниками – італійцями, росіянами й турками. Тепер будемо готуватися до наступних змагань, в Іспанії», — розповів тренер збірної області з карате Кирило Кірсанов.

Щиро вітаємо Вячеслава та його рідних із перемогами на найвищому спортивному рівні! Пишаємося і віримо в його подальші успіхи.

 

Джерело