/Марганець увійшов до 25 найкращих громад Дніпропетровської області

Марганець увійшов до 25 найкращих громад Дніпропетровської області

За результатами досліджень Фонду «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформовано рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України станом на 01.01.2020 р, який враховує 38 критеріїв та показників  інвестиційної привабливості громад.

Фондом обраховано 1321 громаду України (до 100 тис. мешканців) і складено список. Марганець зайняв 14 позицію серед  25-ти кращих громад Дніпропетровської області. 

Під час формування рейтингу експерти врахували низку важливих показників: наявність укладених угод про співпрацю з іншими громадами, приєднання до ініціативи ЄС «Угода мерів», участь в проектах міжнародної допомоги, підтримку проєктів громадської активності, загальний рівень доходів бюджету (власні надходження та залучені кошти), наявність мотиваційних програм для розвитку та навчання персоналу тощо.

Результати досліджень дозволяють проаналізувати та оцінити роботу місцевої влади, а отже, інституційну спроможність оперативно відгукуватися на потреби інвесторів.