/Марганецькі депутати розпочали підготовку до чергової сесії

Марганецькі депутати розпочали підготовку до чергової сесії

21 березня розпочалася робота в постійних депутатських комісіях Марганецької міської ради в рамках підготовки до чергової сесії, проведення якої заплановане на 30 березня.

Першою своє засідання провела комісія з питань житлово-комунального господарства, управління об’єктами комунальної власності та відчуження об’єктів комунальної власності (голова – Валентин Ваданов).

В четвер, 23 березня, працюватимуть комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення (голова – Алла Харіна) й з питань планування, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та регуляторної політики (голова – Андрій Швець). А у п’ятницю, 24 березня, на засідання зберуться ще дві комісії — з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та протидії корупції, законності та правопорядку, захисту прав та законних інтересів громадян та співпраці зі ЗМІ під головуванням Володимира Кондратовича й з  питань екології, регулювання земельних відносин, будівництва, благоустрою та архітектури, яку очолює Геннадій Аксьонов.

Усього впродовж тижня депутати детально розглянуть усі 37-м проектів рішень, які внесені до черги денної 22-ї сесії міської ради.  Також нааступного тижня, напередодні сесії, відбудеться об’єднане засідання депутатських комісій.

21 03 17 kom