/Марганецький центр комунальних послуг

Марганецький центр комунальних послуг

     Центром комунальних послуг та комунального майна Марганецької міської ради ведуться роботи спрямовані на покращення благоустрою міста. Так,  в період з 01.08.2019 р. по 08.08.2019 р., Комунальним підприємством було ліквідовано наслідки, котрі спричинила негода 04.08.2019 р. Здійснювалось прибирання повалених дерев та гілок, а також відновлення вуличного освітлення. Виконана покіс карантинних бур’янів по вулицям Київська, Бульварна, на пустирях в районі перехрестя вулиць Паркова та Лермонтова та біля Військкомату, а також на території поблизу Гімназії ім. Т.Г. Шевченка.

Впорядковано території внутрішньоквартальних дитячих майданчиків за адресами: Східний квартал № 12; Сонячний квартал № 14; вулиця Маяковського № 14. Проведено покіс  трави та ремонт гойдалок.

Відбулися планові роботи з впорядкування меморіалу «Вічний вогонь», «Love-парку» по вулиці Бульварна, автодоріг, майданчиків для відстою транспортних засобів,  зупинок загального користування, тротуарів тощо.

     Згідно з заявами мешканців багатоквартирних будинків (18 заяв), котрі знаходяться на обслуговуванні ЦКПКМ, проведено ремонтні роботи мереж електропостачання, водопостачання та водовідведення.

Покос площ. по Вост

Покос площ. по Солн

Покос площадки по ул

Покос по ул

Покос возле СЗШ 1

Без имени 1

Вырубка поросли и покос по Парковой

Вырубка травы по Киевской

Ремонт качели на площ. Вост

Ремонт качели на площ. по Вост

Ремонт качели на площ. по Солн

Упорядкування парку

Уопрядкування меморіалу

покос площадки по ул. Маяковского

покос возе военкомата

покос возле военкомата 2

 

 

 

 

 

Ма́рганецька міська́ ра́да