/Марганецький водоканал за тиждень не встановив жодної кришки люку за наявності 137 штук нових

Марганецький водоканал за тиждень не встановив жодної кришки люку за наявності 137 штук нових

У понеділок, 11 червня, марганецький школяр впав у відкритий люк, який знаходиться на території приватного будівництва. На жаль, останнім часом в місті неодноразово фіксували випадки крадіжок кришок люків. На сайті «Відкрите місто» зареєстровано чотири відповідних звернення від марганчан. Питання відкритих люків, що становлять небезпеку для людей, 8 червня під час оперативної наради у виконкомі в чергове порушувала міський голова Олена Жадько. Вона зазначила, що на сесійному засіданні Марганецької міської ради КП «МВУВКГ» ДОР»  було виділено 100 тис. грн на придбання кришок люків замість викрадених, проте в місті досі залишаються відкриті люки на проїжджій частині та в пішохідних зонах. Зокрема, на вул. Гідності, Миру тощо. Це перешкоджає руху транспорту й просто небезпечно.

Головний інженер КП «Марганецьке виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» ДОР» Володимир Жилін підтвердив, що підприємство вже отримало 137 кришок різного навантаження для каналізаційних та водопровідних люків. На сьогодні спеціалісти підприємства проводять об’їзд і моніторинг тих місць, котрі потребують проведення робіт із встановлення кришок. В першу чергу розглядають можливість їх встановлення на території багатолюдних місць – на проїжджих частинах, на території освітніх закладів тощо.

Міський голова Олена Жадько закликала підприємство посилити роботи в цьому напрямку та не чекати на ремонти вулиць, а встановлювати люки терміново. Також під час «оперативки» прозвучало слушне зауваження про те, що вартість люка незрівнянна з вартістю лікування травмованої людини, а тим більше – з людським життям.

Представник водоканалу запевнив, що до кінця червня на всі відкриті люки будуть встановлені кришки, але за тиждень так і не було замінено жодної кришки на відкритих колодязях за наявності 137 штук нових.