/Крадіжку у виконкомі Марганця розкрито…

Крадіжку у виконкомі Марганця розкрито…

16 01 18 komp

Під час тривалих вихідних на новорічні свята до приміщення виконкому в Марганці через вікно проник злодій, котрий викрав комп’ютерну техніку. Після отримання повідомлення про крадіжку до місця події була направлена слідчо-оперативна група місцевого підрозділу поліції, до якого увійшли працівники сектору кримінальної поліції та слідчого відділення. В результаті оперативно-розшукових заходів 5 січня було встановлено особу, котра вчинила цей злочин. Нею виявився раніше судимий за пограбування квартир житель Марганця 1982 року народження, який звільнився з місць позбавлення волі у вересні 2017 року.

У відділенні поліції підозрюваний зізнався у вчиненні злочину та розповів, де знаходиться викрадене майно. Виявилося, що деякі запчастини грабіжник вже встиг реалізувати через мережу Інтеренет в одному з сіл Нікопольського району, а частина техніки перебуває у його знайомих.

Очільник Марганецького відділення поліції Роман Яровий 15 січня передав знайдені правоохоронцями комп’ютери до виконавчого комітету Марганецької міської ради для відновлення роботи державних реєстраторів. Наприкінці січня дане кримінальне провадження буде передане до суду для обрання покарання особі, яка вчинила цей злочин.

Також Роман Яровий повідомив, що під час новорічних і різдвяних свят особовий склад поліції працював в посиленому режимі, завдяки чому не допущено грубих порушень громадського порядку в публічних місцях.

Роман Васильович розповів, що в Дніпропетровській області запроваджується пілотний проект з централізованого прийому телефонних дзвінків, які надходять на номер: 102, оператором у місті Дніпрі. Тому марганчанам необхідно точно зазначати місто та адресу, звідки надходить повідомлення. Після обробки цієї інформації вона надходить до чергової частини поліції у зазначеному заявником населеному пункті та чергових нарядів швидкого реагування патрульної поліції.

16 01 18 komp1

 

 

 

 

Джерело: Марганецька міська рада