/Засідання комісії ТЕБ та НС

Засідання комісії ТЕБ та НС

Засідання комісії ТЕБ та НС у зв’язку з надзвичайною ситуацією на газовій магістралі в Марганці

У зв’язку із надзвичайною ситуацією, яка виникла 17 квітня на газовій магістралі, міський голова Марганця Олена Жадько ініціювала проведення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про причини події, що склалася, присутнім доповів очільник Марганецької дільниці газового господарства Дмитро Федоряка. Він зазначив, що 17 квітня невідомою особою була перекрита газова засувка в колодязі  № 9 по вул. Промисловій, в наслідок чого припинено газопостачання до 3,5 тис. абонентів газового господарства.

17 04 17 tebns

Голова міста Олена Жадько зазначила, що Марганецьким відділенням поліції та місцевим підрозділом газового господарства має бути проведений ретельний аналіз причин виникнення несанкціонованого доступу невідомих осіб до газового обладнання та вжито відповідних заходів щодо недопущення подібного надалі. А також необхідно терміново відновити газопостачання будинків.

На даний момент тривають роботи в приватному секторі, де працівники газового господарства проводять повне перекриття газових приборів на території подвір’їв марганчан. Проте мешканці ще 120 будинків не допустили фахівців до своїх садиб.

Ще раз акцентуємо увагу марганчан, що терміни поновлення газопостачання залежать від надання вільного доступу до газового обладнання в будинках приватного сектора, а також наявності інформації від мешканців багатоповерхових будинків про відключення газових приладів.