/Засідання виконавчого комітету Марганецької міської ради

Засідання виконавчого комітету Марганецької міської ради

     До розгляду було надано 25 проектів рішень.

Основне питання: «Про стан виконання Закону України «Про статус ветеранів війни, та їх гарантії соціального захисту» за 2017 рік». Начальник відділу персоніфікованого обліку УПСЗН Олена Бережна доповіла, що на обліку перебуває 1164 ветерана війни. У 2017 році за рахунок місцевого бюджету ветерани особисто та їх організації отримали фінансову підтримку на загальну суму 985,2 тис. грн. Надані кошти були спрямовані: на компенсацію пільгового проїзду автомобільним та залізничним  транспортом; послуги з пільгового зубопротезування; санітарно-курортне лікування; здійснення статутної діяльності; забезпечення медикаментами та харчуванням під час лікування у КЗ «Марганецька центральна міська лікарня «ДОР»; надання адресної матеріальної допомоги та багато іншого. Протягом 2017 року Марганецькою міської ради виділено та передано у власність земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд двом учасникам АТО.

На годині контролю розглянуто питання «Про хід виконання  рішення виконкому від 25.01.2017 року № 13 «Про хід виконання «Програми створення і використання місцевого матеріального резерву для запобігання, ліквідації  надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідківу місті Марганці на 2013-2017 роки».

Виконавчим комітетом прийнято рішення «Про комплекс заходів щодо благоустрою м. Марганця», в якому рекомендовано підприємствам, організаціям та установам міста до Дня довкілля 21.04.2018р. здійснити комплекс заходів з благоустрою. Затверджено перелік зелених насаджень, які підлягають видаленню. Також головний спеціаліст відділу землекористування та екології Тетяна Челишева доповіла, що за 2017 рік ліквідовано 237 дерев на суму 170,0 тис.грн. На 2018 рік виділено 380,0 тис. грн. Першочергово ліквідують аварійні дерева на територіях  комунальних закладів – дитячих садочках, школах, ін.

Затверджено план роботи виконавчого комітету Марганецької  міської ради на ІІ квартал 2018 року.

Проекти рішень про погодження розміщення тимчасових споруд за адресами: біля будинку № 16 на Східному кварталі, біля будинку № 5 по вул. Проектній, біля будинку № 10 по вул. Торгівельній в черговий раз не були підтримані членами виконкому.