/В Марганці стартує конкурс проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет»

В Марганці стартує конкурс проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет»

Вас давно турбує стан міських вулиць і дитячих майданчиків біля будинку, а може ви маєте ідею стосовно поліпшення дозвілля в місті? Ви не хочете чекати на зміни, а готові створювати їх самостійно? Тоді бюджет участі – саме те, що потрібно, шанс кожного зробити внесок у розвиток Марганця.

Бюджет участі – інструмент прямої демократії, за допомогою якого мешканці міста залучаються до розподілу частини міського бюджету. Це можливість громади реалізовувати власні соціальні проекти за бюджетні кошти. У цьому випадку рішення приймають саме марганчани. Кожен може запропонувати власний проект, реалізація якого, на думку автора, покращить життя у місті. Головне, щоб ідею під час голосування підтримала громада.

Подача   проектів  у  конкурсі «Громадський  бюджет-2018»   в  Марганці  розпочинається з  3 липня та триватиме до 15 вересня поточного року.

З умовами та порядком проведення конкурсу можна ознайомитися за посиланням: http://marganets-rada.dp.ua/ua/hromadskyi-biudzhet

Усіх, хто не байдужий до проблем міста та має своє бачення щодо їх вирішення, запрошуємо взяти участь у конкурсі «Громадський бюджет–2018»!

 

Джерело