/В Марганці провели тренувальні заняття

В Марганці провели тренувальні заняття

В Марганці провели тренувальні заняття з евакуації учнів при виникненні пожежі

 

9 жовтня рятувальники 33 ДПРЧ та співробітники Марганецького МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області завітали до Марганецької гуманітарної гімназії ім. Т. Шевченка для проведення тренувальних занять з евакуації учнів при виникненні пожежі, використання первинних засобів пожежогасіння, а також демонстрації пожежно-рятувальної техніки й спорядження вогнеборців.

На початку заходу було оголошено про виникнення умовної пожежі. Всі вчителі з керівництвом навчального закладу у найкоротший термін організували евакуацію дітей через основні й евакуаційні виходи за межі гімназії, після чого перерахували дітей та доповіли директору про результати евакуації.

На майданчику біля гімназії рятувальники розташували пожежно-рятувальну техніку та спеціальне обладнання. Учням показали процес ліквідації пожежі первинними засобами пожежогасіння, після чого було проведено показ спецтехніки. Діти із захопленням спостерігала за рятувальниками. Усі бажаючі змогли відчути себе у ролі справжніх вогнеборців, посидіти в пожежному автомобілі.

Подібні заходи в навчальних закладах відбуваються постійно, адже саме так діти найкраще сприймають і запам’ятовують корисну інформацію.

Марганецький МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

NIK 6573

 

NIK 6571

 

NIK 6576

 

NIK 6583

 

NIK 6597

 

NIK 6613