/В Марганці готуються до нового

В Марганці готуються до нового

03 01 18 marshrutki     З нового року на більшості міських автобусних маршрутів були підвищені ціни на проїзд. Ситуацію, що склалася, прокоментував заступник міського голови Андрій Приймак.

— Збільшилася вартість проїзду на маршрутах, які обслуговує транспортна компанія «Автоград». На даний час з цим перевізником йдуть судові справи стосовно укладених ними договорів. Також ухвалюється рішення про направлення відповідних документів до антимонопольного комітету щодо безпідставного підвищення даним перевізником цін на маршрутах загального користування.

На сьогодні виконавчим комітетом Марганецької міської ради готується документація щодо проведення в лютому 2018 року нового конкурсу на організацію пасажирських перевезень у місті. Відповідно, ті перевізники, які надають послуги містянам сьогодні, працюватимуть до квітня 2018 року. Далі розпочнуть роботу переможці нового конкурсу за новою автобусною мережею та згідно нових вимог до транспортних засобів. Ціна на проїзд буде сформована згідно з даними, отриманими під час нещодавнього вивчення пасажиропотоку.

 

 

 

 

Джерело: Марганецька міська рада