/В Марганці відбулася нарада з питань захворюваності на туберкульоз і ВІЛ/СНІД

В Марганці відбулася нарада з питань захворюваності на туберкульоз і ВІЛ/СНІД

3 серпня відбулося засідання координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та захворюваності на туберкульоз, в якій взяли участь провідні лікарі міста, керівництво й представники первинної та вторинної ланок надання медичної допомоги, відділу освіти, управління соцзахисту, дитячих дошкільних закладів, терцентру, соціальних служб по роботі з сім’ями, молоддю та дітьми.

На основі доповідей лікаря-фтизіатра Юрія Бойка, лікаря-інфекціоніста кабінету «Довіра» Наталії Вітько, сімейних лікарів учасники наради напрацювали спільний план подальших дій.

Також було підбито підсумки роботи в даному напрямку за перше півріччя поточного року. Заступник міського голови Тетяна Платонова зазначила, що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року загальний рівень захворюваності й смертності з причин ВІЛ і туберкульозу в Марганці знизився, проте роботу з виявлення та профілактики захворюваності необхідно активізувати, особливо серед дитячої категорії містян. Ці напрямки  роботи для медичних і соціальних працівників стануть одними з основних у подальшій діяльності.