/Відбулася нарада з керівниками ОСББ

Відбулася нарада з керівниками ОСББ

07 11 17 osbb3

У великій залі виконкому 7 листопада під головуванням заступника міського голови Андрія Приймака відбулася нарада з керівниками ОСББ нашого міста, в якій взяли участь представники підприємства ТДВ «Дніпрокомунтранс», поліції, міськгазу та КП «Центр комунальних послуг  та комунального майна територіальної громади м.Марганця».

Начальник відділення ТДВ «Дніпрокомунтранс» Іван Поручник розповів, що вивіз сміття здійснюється щоденно згідно з графіком, проте присутні висловлювали своє невдоволення роботою підприємством щодо вивозу негабаритних відходів. Через численні звернення марганчан висловив незадоволення роботою абонентного відділу підприємства і Андрій Приймак. На що представник підприємства запевнив, що зауваження щодо роботи абонентного відділу будуть враховані, а питання вивезення негабаритних відходів вирішать найближчим часом.

07 11 17 osbb1     Майстер аварійно-диспетчерської групи міськгазу Андрій Чуприна нагадав присутнім, що безкоштовне встановлення пільгових лічильників триватиме до 1 січня 2018 року та звернувся до керівників ОСББ з проханням повідомити про це мешканців.

07 11 17 osbb2

Начальник відділу превенції Марганецького відділення поліції Володимир Павленко відповів на  запитання присутніх та ознайомив  їх з контактами дільничних. Він підкреслив, що діяльність поліції має здійснюватись в тісній співпраці та взаємодії з населенням.

Також під час зборів було розглянуто питання укладання договорів між ОСББ та ДТЕК «Дніпрообленерго» на отримання електроенергії для освітлення місць загального користування . Для зручності жителів міста цю процедуру було максимально спрощено. Всі керівники ОСББ отримали перелік необхідних документів для підписання цього договору.

Юлія Чорна