/Відбувся черговий прийом міського голови Марганця

Відбувся черговий прийом міського голови Марганця

     В понеділок, 27 березня, відбувся прийом міського голови, на якому Олена Жадько розглянула 15 звернень марганчан. Жителів міста, в першу чергу, турбували комунальні питання.

27 03 17 pryjom

Так надійшло два індивідуальні та стільки ж колективних звернень щодо ремонту покрівель багатоквартирних будинків. Троє заявників потребують поліпшення житлових умов, ще двоє — надання матеріальної допомоги на встановлення індивідуального опалення, проте не можуть її отримати через невідповідність затвердженим умовам.

Вже багато років жителі провулку Вузького потерпають від незручностей, пов’язаних з тим, що одна з труб теплотраси великого діаметру прокладена біля садиб і подекуди загороджує вхід до подвір’їв. Після децентралізації опалення в Марганці буде демонтовано цю незручну для мешканців ділянку. Ще одне колективне звернення було пов’язане з проханням членів дачних товариств надати їм можливість сплачувати за проїзд менше.

За результатами прийому структурним підрозділам виконавчого комітету були надані відповідні доручення з метою вирішення проблемних питань марганчан.

27 03 17 pryjom

Наступний прийом міського голови Олени Жадько відбудеться у понеділок, 3 квітня. Також жителі міста можуть звертатися на прийом до заступників міського голови та секретаря міської ради.