/Всесвітній біг миру в Марганці

Всесвітній біг миру в Марганці

Всесвітній біг миру заради гармонії в Марганці

 18-19 червня в Марганці пройшов марафон  найдовшої в світі міжнародної факельної естафети «Всесвітній біг миру заради гармонії».  Марафонська команда принесла палаючий факел-символ  миру, який передала жителям міста, щоб долучити їх до всеукраїнського пробігу.

Команда марафонців, яка стартувала в Запоріжжі, на своєму шляху зустрічалась з громадами населених пунктів, розташованих на маршруту їхнього руху. Факел миру марганчанам передали з рук в руки спортсмени Мирівської об’єднаної територіальної громади. І наші спортсмени та просто жителі міста несли його по вулицях Марганця, також передаючи  з рук в руки. Так наше місто долучилось до марафону, який подорожує Україною.

Команду бігунів, котра складалася з 25 представників різних міст України (Дніпро, Кривий Ріг, Донецьк, Макіївка, Рівне, Одеса, Покров, Марганець, Чернігів, Шостка, Київ тощо) від імені міського голови Олени Жадько привітав начальник відділу сім’ї та молоді Ю.Худяков. Він зазначив, що ця глобальна естафета проходить країною з метою  об’єднання українців, сприяння  дружбі і встановленню взаєморозуміння.

Найактивнішу участь в естафеті взяли учні Марганецького професійного ліцею, вихованці ДЮСШ №1, ДЮСШ №2, КДЮСШ «Гірник». Організацію проживання марафонської команди в місті забезпечили Марганецький професійний ліцей та ДЮСШ №2, харчування – відділ торгівлі та захисту прав споживачів виконкому міської ради, супровід – медичні працівники Центру первинної медично-санітарної допомоги та поліцейські Марганецького ВП Нікопольського ГУНП. Координацію здійснював відділ сім’ї та молоді виконкому Марганецької міської ради. Висловлюємо подяку всім, хто брав участь в організації пробігу.

Команда марафонців також зустрілась з керівництвом міста. Учасники забігу відзначили високу якість дорожнього полотна й тротуарів по вул. Єдності. На їх думку це надає марганчанам додаткові можливості для використання тротуарів для пробіжок. Секретар міської ради Ірина Міняйло подякувала спортсменам і побажала команді успішного подальшого шляху населеними пунктами нашої країни.

Оксана Бондаренко, головний спеціаліст відділу сім’ї та молоді.

20 06 17 marafon v

 

Джерело