/Інформація Марганецької дільниці ПАТ «Дніпропетровськгаз»

Інформація Марганецької дільниці ПАТ «Дніпропетровськгаз»

Марганецька дільниця Нікопольського відділення управління експлуатації систем газопостачання повідомляє, що при проведенні планового випробування внутрішньобудинкових систем газопостачання на щільність за адресами:

— вул. Єдності, 76 (голова ОСББ Фаріон І.В.);

— вул. Лермонтова, 13 (керуючий УК «Альфа» Барда В.І.);

— Ювілейний квартал, 13; вул. Луганська, 36 (управляючий ОСББ Сисоєв О.І.);

— Ювілейний квартал, 2, 6, 15; 10-й квартал, 3, 6 (голова ЖБК ДУ-1 Гіль Л.В.);

— вул. Торговельна, 5 (голова ОСББ Шевцов М.В.);

— вул. Єдності, 84 (голова ОСББ Лобанова Г.І.);

— вул. Єдності, 82 (голова ОСББ Бочарова Т.Є.);

— Ювілейний квартал, 5; вул. Лермонтова, 10, 31; 10-й квартал, 5, 7 (управляючий ОСББ Пугачов В.Б)

було виявлено, що біля фасадного внутрішньопід’їзного газопроводу проходять кабелі електромереж.

Відповідно до п.4.66 ДБН В.2.5-20-2001 відстань між газопроводими, повітряними лініями електропередач та кабелями слід приймати у відповідності до вимог ПУЕ (6.19 Відстані між газопроводами та інженерними комунікаціями електропостачання, розташованими всередині приміщень, в місцях зближення і перетину слід приймати у відповідності з ПУЕ.).

Для запобігання аварійних ситуацій та безпечного користування газом просимо у 10-денний строк після отримання листа привести у відповідність з ПУЕ комунікації. В іншому випадку спеціалісти Марганецької дільниці змушені будуть відключити вищезазначені будинки від газопостачання.

Також повідомляємо, що з 22 по 26 січня за адресою: вул. Київська, 135 буде виконуватися планове випробування внутрішньобудинкових систем газопостачання на щільність. У зв’язку з цим за вищезазначеною адресою можливе тимчасове припинення газопостачання.

 

gaz

Д. Федоряка, провідний інженер з експлуатаційної діяльності Марганецької дільниці служби експлуатації систем газопостачання