/Чергове засідання виконавчого комітету Марганецької міської ради

Чергове засідання виконавчого комітету Марганецької міської ради

     Чергове засідання виконавчого комітету Марганецької міської ради відбулось 26 липня 2017року.  В ході засідання було розглянуто та ухвалено 15 проектів рішень.

Було розглянуто 2 основних питання:

1. Про підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за І півріччя 2017 року, доповідала начальник управління фінансів,економіки та регуляторної політики Світлана Ігоніна.

26 07 17 vykonkom

2. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у І півріччі 2017 року доповіла головний спеціаліст відділу з питань місцевого самоврядування, внутрішньої політики та інформаційного забезпечення Оксана Демченко, яка зазначила, що спостерігається тенденція суттєвого збільшення звернень громадян, протягом І півріччя до виконкому надійшло 959 звернень.

На годині контролю  керуючий справами Наталія Каленюк відзвітувала про стан виконавської дисципліни у виконавчих органах міської ради за І півріччя 2017 року.

В.о. начальника управління капітального будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства та комунального майна Світлана Тетеріна, доповіла що підготовка до осінньо-зимового періоду, на підприємствах житлово-комунального господарства та у закладах соціальної сфери міста у розпалі. Загалом виконано на 55 %.

Заступник військового комісара Марганецького міського комісаріату Віктор Ткаченко виніс на розгляд проект рішення про черговий призов на строкову військову службу у серпні та у жовтні-листопаді 2017 року.

З метою децентралізації системи опалення та реконструкції котелень з газового споживання на альтернативне, погоджено початок демонтажних робіт топочних та котельного опалення дошкільних навчальних закладів № 5, 8, 10, 16, а також ЗОШ № 5.

26 07 17 vykonkom1

 

 

 

Джерело