/Фестиваль талантів «Z_ефір» вже зареєструвалися 19 учасників з Марганця

Фестиваль талантів «Z_ефір» вже зареєструвалися 19 учасників з Марганця

Для обдарованих дітей і молоді на Дніпропетровщині підготували новий проект – «Z_ефір», який ініціювала ДніпроОДА. Його назва символічна: солодкий зефір асоціюється з дитинством, а літера Z означає покоління, яке народилося між ранніми 90-ми та середніми двохтисячними.

У творчому конкурсі зможуть позмагатися учасники віком від 5 до 16 років. Щоб стати учасником, треба до 10 березня заповнити заявку (онлайн або паперову версію). Вже прийнято близько півтисячі заявок від майбутніх учасників, серед яких 19 – від марганчан (7 колективних та 12 індивідуальних). З них більшість (12) надійшли від вокалістів, а також три заявки від музикантів (інструментальний жанр) та по дві  від танцівників і представників театрального мистецтва.

Після розгляду наданих на конкурс заявок, в Марганці вирішили, що в наступному турі візьмуть участь усі бажаючі. Вже 14 березня на них чекатимуть на черговому відбірковому турі в Покрові, де свою майстерність демонструватимуть учасники з Марганця, Нікополя, Покрова, Нікопольського, Томаківського, Солонянського районів.

Другий тур пройде з 16 по 18 травня. Журі обере 30 переможців, які виступлять на гала-концерті до Дня захисту дітей.

Джерело: Марганецька міська рада