/У неділю, 18 лютого, марганчани та гості міста зібралися, щоб відсвяткувати останній день Масляної

У неділю, 18 лютого, марганчани та гості міста зібралися, щоб відсвяткувати останній день Масляної

19 02 18 masljana 1     У неділю, 18 лютого, марганчани та гості міста зібралися, щоб відсвяткувати останній день Масляної (Масниці) народними гуляннями та скуштувати всілякі частування.

З ініціативи міського голови Олени Жадько відділи культури, освіти, торгівлі, молоді та спорту виконкому влаштували свято в дусі народних традицій, з піснями, розвагами, вікторинами, веселими іграми, яке відбулося на площі Гірницької Слави. Гостей та учасників заходу привітала заступник міського голови Тетяна Платонова, яка побажала усім святкового настрою, гарно провести час та смачних млинців.

Разом із хореографічним ансамблем «Браво»,  вокалістами з колективів «Веселі нотки» й «Срібні джерела», акторами театру «ВІЗ і Ко» марганчани пританцьовували і веселилися. Також організатори підготували для учасників заходу веселі розваги, конкурси, вікторини, які створили атмосферу і колорит справжнього свята в народному стилі. А обов’язковий символ свята, рум’яні млинці, містяни скуштували завдяки старанням Марганецького професійного ліцею та освітніх закладів міста. Працював і ярмарок, де можна було придбати смаколики та вироби місцевих умільців. Завершилося свято спалюванням опудала Масляної. Так марганчани зиму проводжали – весну зустрічали.

19 02 18 masljana 2

 

 

 

 

Джерело