/У Марганці відбулося свято з нагоди Дня молоді

У Марганці відбулося свято з нагоди Дня молоді

Свято молодості, краси, бадьорості, завзяття та спорту в Марганці стартувало о 10.00 на площі Гірницької Слави. Його відкрила секретар Марганецької міської ради Ірина Міняйло, яка зазначила, що юність і молодість – це не тільки прекрасні періоди в житті людини, а ще й особливий стан душі кожного з нас. Це час дерзань, пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань та спортивних досягнень. Також Ірина Іванівна вручила відзнаки обласного рівня найактивнішим представникам молодого покоління міста. За вагомий внесок у розвиток державної молодіжної політики та з нагоди Дня молоді України подяками управління молоді та спорту Дніпропетровської обласної державної адміністрації були відзначені педагог-організатор  Марганецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням української мови та літератури Олександра Ковальова, заступник голови правління ПАТ «Марганецький ГЗК» з охорони праці Андрій Швець, керівник гуртка Центру творчості дітей та молоді Марганецького відділу у справах сім’ї та молоді Сергій Тройно.

26 06 17 molod 3

26 06 17 molod 1

26 06 17 molod 2

Приємним подарунком для всіх, хто молодій тілом та душею, став святковий флешмоб «Здорова нація – майбутнє України», участь у якому взяли вихованці Центру творчості дітей та молоді,  дитячо-юнацьких спортивних шкіл №1 та №2, учні Марганецького професійного ліцею.

Яскравим продовженням заходу стали показові виступи спортивних колективів міста. Свою майстерність демонстрували юні марганчани, які є неодноразовими переможцями змагань і конкурсів міського, регіонального та всеукраїнського рівнів, а також ті, хто тільки розпочинає своє сходження до вершин спортивного олімпу: вихованці відділення гімнастики спортивної ДЮСШ№ 1, відділення баскетболу ДЮСШ№ 2, відділень дзюдо, боксу, шейпінгу та футболу КДЮСШ «Гірник».

26 06 17 molod 5

26 06 17 molod 6

26 06 17 molod 10

Свою творчість подарували присутнім колективи клубу «Дніпро» й Центру творчості дітей та молоді – хореографічний ансамбль «Пільс» і вокальні колективи «Весняні дзвоники» та «Мелодіка».

А учасники хореографічного ансамблю «Браво» продемонстрували, що вони не тільки неперевершені танцівники, а вправні ролери, адже запропонували присутній свій виступ на роликових ковзанах. Також всі учасники свята мали змогу взяти участь у майстер-класі з катання та роликових ковзанах та скейтбордах, який провела студентка Криворізького національного університету Єлизавета Мухіна.

26 06 17 molod 11

Продовжилися святкові заходи в неділю, 25 червня, о 16.00. На площі Гірницької Слави відбулося три різновиди змагань для всіх бажаючих: легкоатлетичний забіг, вело- та мотопробіг.

26 06 17 molod 8

26 06 17 molod 9

 

 

 

 

 

Джерело