/Увага! Місячник добровільної здачі зброї

Увага! Місячник добровільної здачі зброї

ЗДАЙ НЕЛЕГАЛЬНУ ЗБОЮ – УНИКНИ КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

     Працівниками поліції Марганецького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровський області, здійснюється комплекс організаційних і практичних заходів, спрямованих насамперед на протидію незаконному зберіганню та розповсюдженню зброї, спецзасобів, боєприпасів і вибухових матеріалів, профілактики злочинів з їх використанням у злочинних цілях і не за призначенням.  

04 04 17 zbroja

 З цією метою   з 01 по 30 квітня 2017 року на території Дніпропетровської області проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухонебезпечних речовин.

     Згідно зі статтею 263 Кримінального кодексу України, носіння, збєрігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача та збут вогнепальної зброї, боєприпасів і вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу, караються позбавленням волі на строк від 3 до 7 років.

     Громадяни, які добровільно здали вогнепальну зброю всіх зразків, холодну зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, що зберігалися в них без дозволу органів внутрішніх справ, звільняются від кримінальної і адміністративної відповідальності.

     Якщо ж мисливська зброя та спецзасоби не значаться серед викраденої чи серед тієї, що розшукується, то її дозволяється зареєструвати на особу, яка її добровільно здала.

     Основна мета місячника – доведення до свідомості громадян України існуючих норм чинного законодавства щодо звільнення  від кримінальної відповідальності при добровільній здачі  зброї та вибухових матеріалів і надання можливості позбутися  зазначених предметів і матеріалів, які вони незаконно зберігають.

     З питань добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових речовин звертайтеся до дозвільної системи Марганецького відділення поліції за адресою: м. Марганець, вул. Єдності, 15, телефон: 2-24-78, або за адресою: м.Марганець, вул. О.Кошового, 1, телефони: 102, 2-24-78