/Посмішки, розваги та солодощі: в Марганці відзначили День захисту дітей

Посмішки, розваги та солодощі: в Марганці відзначили День захисту дітей

01 06 17 dity

   Традиційно 1 червня в усьому світі відзначають День захисту дітей, щоб привернути увагу до їхніх прав. Недарма це яскраве і добре свято припадає на перший день літа. Школа і заняття позаду, а попереду – найкраща пора літніх канікул. В Марганці в святкових заходах взяли участь вихованці пришкільних оздоровчих таборів, позашкільних закладів, дитячого дошкільного об’єднання. На центральній площі міста відбувся флешмоб «Діти за мир та світле майбутнє» за участі вихованців дитсадків, їх аставників та учнів дитячої музичної школи. А потім учасники заходу парадом пройшли до основного місця святкувань – скверу ім. Т.Г.Шевченка. Тут гостей свята привітала голова міста Олена Жадько.

     Підготували малечі свій сюрприз і депутати Марганецької міської ради. Вони запропонували дітворі взяти участь у конкурсі малюнків на асфальті та нагородили призами переможців.

     На учасників цьогорічного свята дітей очікувала ціла низка заходів, серед яких – концерт за участі творчих колективів Палацу культури гірників, Центру-комплексу позашкільної роботи, клубу «Дніпро», дитячої музичної школи, вікторини та конкурси від педагогів дитячих клубів, виставки, підготовлені колективом Марганецького професійного ліцею, а також гостинці та морозиво від місцевої влади й приватних підприємців.

     Цього ж дня у селищі Максимівка відбулося відкриття ігрового комплексу на території дитячого дошкільного закладу «Веселі зайчата», який створений завдяки підтримці депутатів Дніпропетровської обласної ради, а також перемозі в проекті «Громадський бюджет».

     Тож нехай щодня кожне дитяче серце буде зігріте турботою та любов’ю дорослих, адже діти – наш найцінніший скарб.