/Марганчани привітали правоохоронців

Марганчани привітали правоохоронців

З нагоди 2-ї річниці Національної поліції України у виконкомі міської ради відбувся урочистий захід, на якому вітали співробітників Марганецького відділення Нікопольського відділу Національної поліції України в Дніпропетровській області.

04 08 17 policiya vv

Міський голова Марганця Олена Жадько щиро привітала поліцейських з професійним святом, подякувала їм за охорону публічної безпеки й громадського порядку в нашому місті, вручила солодкий подарунок від торгово-побутової сфери міста та відзначила грамотами міського голови начальника місцевої поліції Романа Ярового й працівників відділення Катерину Боровик, Сергія Долгорука, Сергія Старостенка й  Владислава Смирного.

04 08 17 policiya v

З вітальним словом до присутніх звернувся й депутат Марганецької міської ради, голова ради ветеранів правоохоронних органів Володимир Кондратович. У подарунок поліцейським він передав опалювальні прилади для приміщення колишньої ДАІ. Особовий склад Марганецького відділення поліції привітав і його очільник Роман Яровий. Він вручив співробітникам грамоти й цінні подарунки, а також подякував міському голові й депутатському корпусу за плідну співпрацю в питаннях забезпечення відділення паливно-мастильними матеріалами й придбання та встановлення на вулицях міста системи відеоспостереження.

Свої найкращі виступи правоохоронцям подарували солісти й актори Палацу культури гірників, клубу «Дніпро», музичної школи, а також вокальні ансамблі «Марічка» та «Срібні джерела» (ПК гірників).

04 08 17 policiya m