/Марганчани відзначили День Соборності України

Марганчани відзначили День Соборності України

22 січня в сквері ім.Шевченка в Марганці відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня Соборності України — державного свята, яке відзначається щорічно в день, коли в 1919 році у Києві було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави, та Дня пошани воїнів АТО міста Марганця. Від імені міського голови та депутатського корпусу до учасників заходу звернулася керуючий справами виконкому Наталія Каленюк.

22 01 18 sobornist

Вона зазначили, що в цей день ми з вдячністю та пошаною згадуємо всіх героїв: і тих, які боролися за об’єднання усіх національно-демократичних сил українства, і тих, хто сьогодні, не шкодуючи сил, часу і найціннішого – життя, вдень і вночі стоїть на варті, захищаючи нашу державу, наше місто від агресора, який посягнув на найдорожче – нашу Батьківщину. На жаль, серед воїнів АТО міста Марганця є двоє загиблих героїв, імена яких назавжди залишаться у наших серцях і ніколи не зітруться з нашої людської пам’яті — це Андрій Стародуб та Едуард Бура.

Також перед присутніми виступили голова громадської організації «Об’єднання ветеранів АТО «Січ» Олександр Щолоков і заступник військового комісара Марганецького військового комісаріату Володимир Ткаченко.

З нагоди Дня Соборності України та Дня вшанування воїнів АТО м. Марганця за патріотизм, самовідданість, активну життєву позицію грамотами міського голови були нагороджені учасники антитерористичної операції Сергій Бондарь,  Олександр Щолоков і Олександр Любера.

Під час заходу присутні поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку та вшанували хвилиною мовчання тих, хто загинув за незалежність і цілісність Української держави, в тому числі в зоні проведення АТО.

 

 

Джерело: Марганецька міська рада