/Марганець став учасником проекту «Відкрите місто»

Марганець став учасником проекту «Відкрите місто»

Марганець став 50-им учасником проекту «Відкрите місто»

5 квітня у Марганці відбулося підписання тристороннього Меморандуму про співпрацю на платформі «Відкрите місто». Свої підписи під документом поставили міський голова Олена Жадько, голова правління Громадської організації «Рада Ліцею м.Марганця» Яна Матвєєва та президент Міжнародної благодійної організації «Фонд Східна Європа» Віктор Лях. Марганець став 50-им учасником проекту в Україні та 4-м на Дніпропетровщині.

07 04 17 os

Після урочистої частини менеджер програм «Фонд Східна Європа» Юрій Піскалюк та національний модератор платформи «Відкрите місто»  Володимир Павлюк  провели тренінг для представників структурних підрозділів виконкому Марганецької міської ради, комунальних служб, підприємств, організацій, які працюватимуть на інтернет-платформі, й усіх зацікавлених марганчан, під час якого продемонстрували на практиці, як застосовувати систему, та відповіли на запитання присутніх.

Проект «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади» впроваджує інноваційні механізми участі громадян у вирішенні місцевих проблем, налагоджує результативну співпрацю жителів і органів місцевої влади, допомагає мешканцям самоорганізуватися навколо вирішення важливих проблем громади.

Головним інструментом проекту є платформа www.opencity.in.ua. За її допомогою будь-який мешканець Марганця може ініціювати вирішення важливої для міста проблеми, звернувшись до відповідального за прийняття рішення посадовця (органу влади). Платформа дозволяє описати проблему, відмітити її на карті, додати фото та сформувати електронний запит. Також вона передбачає можливість перевірити, в якому статусі він знаходиться: прийнятий до розгляду, вирішений чи не вирішений (з позначенням причини).

Таким чином, мешканці міста вже найближчим часом отримають можливість використовувати платформу «Відкрите місто» для привернення уваги місцевої влади до актуальних проблем громади.