/Марганецькі старшокласники пройшли «Шляхами Героїв»

Марганецькі старшокласники пройшли «Шляхами Героїв»

У вересні розпочався новий масштабний проект з патріотичного виховання, запроваджений за ініціативи голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентина Резніченка, який не має аналогів в Україні – «Шляхами Героїв». Близько п’яти тисяч старшокласників з усієї області можуть доторкнутися до живої історії – відвідати єдиний в Україні Музей АТО, Алею пам’яті та центр допомоги бійцям АТО при ДніпроОДА.

09 10 17 exkurs1     Перша частина проекту проходитиме з вересня по грудень 2017 року. За цей час «Шляхами героїв» пройдуть близько п’яти тисяч школярів. Протягом екскурсійного дня діти знайомляться з життям справжньої бойової частини, відвідують Музей АТО, Алею пам’яті та ДніпроОДА.

На незвичній екскурсії вже побували марганецькі школярі. Молодь на цілий день поринула у вир насичених подій. Це була зустріч з 25-ю бригадою ВДВ, екскурсія музеєм АТО під відкритим небом та внутрішньою експозицією музею Громадської героїки Дніпропетровщини, а також відвідування Алеї Героїв біля ДніпроОДА.

09 10 17 exkurs2

Поїздка залишила у марганецьких учнів безліч вражень, про які читайте в наших наступних публікаціях.

 

 

 

Джерело