/Марафон миру в Марганці

Марафон миру в Марганці

15 06 17 marafon

   В червні Україною проходить найдовша в світі міжнародна факельна естафета «Всесвітній біг миру заради гармонії».  Це глобальна естафета, що прагне сприяти дружбі і взаєморозумінню між народами. Як символ гармонії, бігуни несуть палаючий факел, передаючи його від руки до руки, подорожуючи понад 155 країнами світу.

   В Україні Всесвітній біг миру заради гармонії проводиться з 1991 року. За цей час учасники подолали понад 52 000 км у всіх областях нашої країни. Палаючий факел тримали близько 365 000 наших співвітчизників. Естафета сприяє популяризації здорового та активного способу життя, залучає всіх, хто любить спорт, цінує дружбу, взаємоповагу і розуміння.

   18 червня марафон із Запоріжжя прибуде до Марганця. Взяти участь у естафеті зможе кожен! З 18.00 марафон рухатиметься від шляхопроводу по вул. Лермонтова до перетину з вул. Центральною, потім по вулицях: Центральній – Пушкіна – Миру – Єдності (від стоматології до площі Гірницької Слави).

   Запрошуємо всіх, хто має бажання долучитись до марафону всесвітнього бігу, взяти участь в естафеті разом з учасниками, або просто бути глядачем цього видовищного спортивного заходу. За додатковою інформацією можна звернутись до відділу сім’ї та молоді виконкому (вул. Єдності,29 а, каб. 56) або за тел.: 23060, 099 7696921

Головний спеціаліст відділу сім’ї та молоді    О. Бондаренко