/З 1 грудня поточного року знижено тарифи на водопостачання м.Марганець

З 1 грудня поточного року знижено тарифи на водопостачання м.Марганець

06 12 17 vodokanal

З 1 грудня поточного року знижено тарифи на водопостачання та водовідведення для населення м.Марганець та м.Жовті Води відповідно до рішення Дніпропетровської обласної ради, яке було прийнято на останній в цьому році сесії. Про це повідомляє «Дніпроград» із посиланням на Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності ДОР.

Як зазначається в повідомлені, системна робота з управління підприємствами водопровідного господарства дає свої плоди не тільки з точки зору перспективи покращення їх економічного та технічного стану, а і з точки зору захисту інтересів споживачів.

“На жаль, через постійне зростання цін на ресурси, необхідні для виробництва води та водовідведення, зниження не надто велике. Але головне – вдається стримувати зростання тарифу. Та й зекономлені кошти споживачам точно не завадять” – повідомив  заступник голови обласної ради Валерій Безус.

Відповідно до прийнятого рішення з 01.12.17р. тарифи на послуги зменшились для Жовтоводського водоканалу сумарно на 0,66 грн без ПДВ:

– на водопостачання – на 0,31 грн без ПДВ (або – 2,6%);

– на водовідведення – на 0,34 грн без ПДВ (або – 2,6%).

А також для Марганецького водоканалу сумарно на 0,59 грн без ПДВ:

– на водопостачання (з використанням внутрішньобудинкових систем) – на 0,24 грн без ПДВ (або – 2,2%);

– на водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – на 0,35 грн без ПДВ (або – 2,2%).

Джерело