/Засідання виконкому Марганецької міської ради

Засідання виконкому Марганецької міської ради

8 листопада відбулося чергове засідання виконавчого комітету Марганецької міської ради. На ньому було розглянуто 17 проектів рішень, більшість з яких – ухвалені одноголосно.

08 11 17 vykonkom2

Члени виконкому проголосували за надання одноразової матеріальної допомоги на встановлення індивідуального опалення ще 58 містянам на 498,5 тис. грн. Усього в рамках децентралізації опалювальної мережі місцевою владою вже надано матеріальну допомогу 2705 особам на 24 млн 29 тис. 203 грн.

Також члени виконкому підтримали рішення про направлення клопотання до Дніпропетровської обласної державної адміністрації щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» Тетяні Левіній, яка разом з чоловіком виховує п’ятеро дітей, подала відповідну заяву та зібрала всі необхідні документи.

Під час засідання було розглянуто п’ять проектів рішень про влаштування долі неповнолітніх, які цього потребують, внесено зміни до деяких попередніх рішень виконкому, погоджено режим роботи об’єкта торгівлі та розміщення тимчасових споруд.

На завершення засідання секретар міської ради Ірина Міняйло запросила всіх членів виконкому приєднатися до написання всеукраїнського диктанту до Дня української писемності та мови.

08 11 17 vykonkom1