/Головні події тижня

Головні події тижня

Головні події тижня в Марганці

Черговий насичений подіями тиждень пройшов у Марганці. Так  у перший день квітня у місті відбулася урочиста церемонія закладання першого каменя в будівництво нового парку по вул. Бульварній, який буде створений за підтримки голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентина Резніченка. На захід завітали депутати Дніпропетровської обласної ради Андрій Коломоєць та Павло Кравченко. Після обговорення перспектив співпраці у кабінеті міського голови учасники заходу виїхали на місце події. Тут у присутності марганчан Андрій Коломоєць, Павло Кравченко та Олена Жадько поклали  першу плитку до алеї, яка обрамлятиме майбутній сквер.

На сьогодні на місці спорудження нового парку виконано роботи з планування ґрунту та вивезення будівельного сміття. Проте вже восени місто отримає новий сквер, який, як обіцяють, стане окрасою міста та улюбленим місцем відпочинку марганчан і гостей міста.

В понеділок відбувся перший в квітні прийом міського голови, на якому Олена Жадько розглянула 12 звернень марганчан,  з них 10 індивідуальних та два колективних. Четверо заявників, які звернулися на прийом, потребують надання матеріальної допомоги на встановлення індивідуального опалення, проте не можуть її отримати через невідповідність затвердженим умовам, ще троє – мають проблеми з отриманням субсидій.

Мешканці вулиць Гагаріна та Ватутіна звернулися з проханням сприяти в питаннях ремонту вуличного освітлення та дорожнього покриття, а жителі багатоквартирного будинку на Сонячному кварталі – ремонту покрівлі їхньої багатоповерхівки.

За результатами прийому структурним підрозділам виконавчого комітету були надані відповідні доручення з метою вирішення проблемних питань марганчан.

Наступний прийом міського голови Олени Жадько запланований на останній понеділок місяця – 24 квітня.

В Марганці тривають заходи з впорядкування та ремонту міських територій за кошти обласного й місцевого бюджетів. Детальну інформармацію щодо перебігу подій у комунальній сфері міста щотижневій програмі “Сім днів роботи влади” розповів заступник міского голови Андрій Приймак.