/В Україні відкривається унікальний дитячий садок

В Україні відкривається унікальний дитячий садок

Дошкільну установу побудували з нуля, використавши шведський проект

Марганец Инфо

Для дітвори, яка підростає в Дніпропетровській області, готують комфортні умови. У селищі Обухівка, що знаходиться в передмісті обласного центру, готуються відкрити дитячий садок, який побудували з нуля, використавши шведський проект. У приміщенні, яке розраховане на 115 осіб, є власна котельня на альтернативному паливі, а на даху встановлені сонячні батареї, які “вбиратимуть” природну енергію.

У цьому садку вікна в підлогу, а не маленькі кватирки, як у стандартних садках. В Україні дошкільний заклад подібного зразка запрацює вперше. А вже в наступному році садок за типовим проектом з’явиться в місті Марганець”, – розповідає радник губернатора області Юрій Голік.

Сам же садок може похвалитися досить затишною обстановкою – різнокольорові стіни всередині прикрашають зображення героїв казок і мультсеріалів. А панорамні вікна пропускають до приміщення ще більше сонячного світла. Крім того, поруч з будівлею будівельники обладнали дитячий майданчик з гойдалками та гірками, поверхню біля яких вистелили м’яким покриттям.