/В Марганці розпочинає роботу новий ресурсний центр для ВПО

В Марганці розпочинає роботу новий ресурсний центр для ВПО

28 03 17 giz     У лютому завдяки перемозі в грантовій програмі «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО», оголошеній Німецьким товариством міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, місцеве управління праці та соціального захисту населення отримало новенькі меблі та комп’ютерну техніку на 513 тис. грн. І ось днями до міста відбувся робочий візит координатора проекту, під час якого було підписано документи щодо передачі комп’ютерів і копіювальної техніки, ліцензійного програмного забезпечення та офісних меблів. Відтепер фахівці УПСЗН розпочали облаштування семи нових робочих місць для спеціалістів, які обслуговуватимуть марганчан.

     З представником GIZ зустрілась і заступник міського голови Тетяна Платонова, яка подякувала за надану можливість підвищити якість роботи з надання соціальних послуг місцевим жителям та внутрішньо переміщеним особам, яких у Марганці близько 500 осіб.

     Співпраця місцевої влади з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ триватиме й надалі, адже марганчани беруть участь в інших грантових програмах, які мають на меті покращити якість життя громади.