/В Марганці на Покрову провели перші весільні обряди

В Марганці на Покрову провели перші весільні обряди

Близько 30 років на території Східного кварталу в Марганці існував пустир, на місці якого цьогоріч створили чудовий Love-парк. Сміливий масштабний проект вдалося втілити в життя завдяки голові Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентину Резніченку, підтримці депутата Дніпропетровської обласної ради Андрія Коломойця у співпраці з місцевою владою на чолі з міським головою Марганця Оленою Жадько.

На території парку, який вже вподобали для відпочинку жителі міста, розташувалися дитячий і спортивний майданчики, поле для міні-футболу, лавочки й альтанка з фонтаном. Вся територія парку впорядкована, засаджена молодими декоративними рослинами, має безкоштовне Wi-Fi покриття.

В цьому гарному та сучасному місці 14 жовтня марганчани всією громадою відзначили весялля двох молодих пар – Артема й Тетяни та Дмитра й Наталії. Дата й місце проведення заходу були обрані невипадково, адже здавна в Україні Свято Покрови вважалося  початком сезону сватань і весіль, а в Love-парку спеціально створили місце проведення весільних церемоній, яким надалі зможуть скористатися всі бажаючі.

З народженням нових сімей молодят привітали міський голова Олена Жадько й депутат Дніпропетровської обласної ради Андрій Коломоєць. Вони запевнила, що голова обласної державної адміністрації Валентин Резніченко та його команда, депутати Дніпропетровської обласної ради й місцева влада робитимуть все можливе, щоб Марганець ставав кращим, охайнішим, комфортнішим,  а молоді люди із задоволенням залишалися тут жити. Молодята отримали подарунки від депутатів обласної ради Андрія Коломойця та Павла Кравченка й міського голови Марганця  Олени Жадько.

Атмосферу весілля з елементами народних традицій і сучасного стилю створили прекрасні місцеві колективи «Браво» й «Веселі нотки», відділ культури міської ради, творчі особистості клубу «Дніпро» й Палацу культури гірників.

 

14 10 17 park1

 

14 10 17 park2

 

14 10 17 park3

 

14 10 17 park 4

 

14 10 17 park 5

 

14 10 17 park 6

 

14 10 17 park 7

 

14 10 17 park8

 

14 10 17 park9

 

 

 

 

 

Джерело