/В Марганці готуються до запровадження картки марганчанина

В Марганці готуються до запровадження картки марганчанина

Паспорт жителя Дніпра, «Файна» картка  у Тернополі, картка жителя Вознесенська – у містах, де вже впроваджено цей сервіс, його називають по-різному, але суть одна – поліпшення умов надання пільг та соціальних гарантій міським жителям.

Марганець в цьому питанні не пасе задніх. На сьогоднішній день відбувається перший етап розробки «картки марганчанина»,  яка стане достатньо вагомим важелем у боротьбі з чергами та бюрократією в офіційних державних установах, спростить  відкриття та ведення соціальних рахунків. Стає можливим запровадження  дисконтних програм у магазинах та аптеках.

12 02 18 kartka     Також картка вирішить і вже наболіле транспортне питання нашого міста. На прикладі міста Вознесенськ представники Марганецького виконкому переконались – це працює.

Проїзд у громадському транспорті Вознесенська коштує так само, як і у Марганці – 5 гривень. Після запровадження картки вартість перевезення для пенсіонерів при її наявності складає 2 гривні, решту компенсує перевізникам міський бюджет.  Діти також користуються даною пільгою.

Олена Мухіна.