/В Марганці відбудеться низка заходів

В Марганці відбудеться низка заходів

Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року,який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.
Петро Порошенко
Указом Президента України від 13.11.2014 № 872/2014 21 листопада визнано Днем Гідності та Свободи.
Мета запровадження пам’ятної дати — це утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року (Революція Гідності) постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
В Марганці 21 листопада відбудеться низка заходів, присвячених Дню Гідності та Свободи, до яких долучаться учні загальноосвітніх шкіл, студентство, пересічні громадяни.
20 11 17 gidnist
Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someonePin on PinterestPrint this page